Planetarijum

Novi Sad

  • snewitchen
    4. May, 2025. at 10:54

    Posetili smo porodično Planetarijum, moj petogodišnji sin je oduševljen🙂 posete su prilagođene i deci i odraslima.. Sve pohvale za kustosa!! 🙂

    Dostupnost

    Iskustvo

    Pogodno za decu

Dodaj rezenciju

Odaberi uzrast deteta kako bismo ti automatski prikazivali događaje i sadržaje koji su odgovarajući za tvojeg mališana.

Pokrenuli smo nedeljni bilten sa probranim dešavanjima i najkorisnijim informacijama.